Uczniowie naszej szkoły z klas 5-7 uczestniczą
w Powiatowym Konkursie Fotograficznym
„EKOSPOTKANIA Z PRZYRODĄ”.
Konkurs organizowany jest przez SP nr 3 w Kłobucku i Nadleśnictwo Kłobuck. Przedmiotem konkursu jest autorska fotografia cyfrowa
przedstawiająca aspekt wiosny w lasach (pejzaż, rośliny lub zwierzęta)
w obrębie lasów Nadleśnictwa Kłobuck.
Laureaci konkursu otrzymają dyplomy, nagrody książkowe oraz
dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Udostępniamy prace naszych uczniów, które zostały przesłane do konkursu.
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom naszej szkoły.
Czekamy na wyniki konkursu.
